طراحی اپلیکیشن موبایل

اپلیکیشن موبایل

بدون توجه به اینکه چند سال دارید و از چه تکنولوژی هایی در زندگی شخصی و کاری استفاده می کنید حتما متوجه ظهور نسل جدید گجت های هوشمند شده اید . حتی اگر خودتان از یک گوشی هوشمند یا تبلت استفاده نمی کنید در محیط اطراف شاهد کاربرد بالای آنها و نفود شگفت انگیز و سریع آن بویژه در بین جوانان بوده اید. بعد از فرآگیر شدن شبکه‌های اجتماعی و سامانه‌های پیامک انبوه و با توسعه سیستم عامل‌های اندروید و گوشی‌های آیفون و استفاده از آنها، سازمان‌ها و کسب و کارها به دنبال استفاده هر چه بیشتر از این بسترها رفته تا با ساخت برنامه اندروید یا iOS از این پلتفرم به صورت کاملا تخصصی و کاربردی جهت محقق کردن اهداف سازمانی و شرکتی خود استفاده نمایند و ما آگاهانه از این فرصت بوجود آمده برای خدمت رسانی به جامعه استفاده کردیم و قدم در راه تولید کاربردی ترین نرم افزارها برای این منظور گذاشتیم.
برنامه نویسی موبایل و ساخت اپلیکیشن اندروید، iOSو ویندوزفون تخصص ماست. هر آنچه در ذهن خود دارید با برنامه نویسان نسیم اسمارت در میان بگذارید. ما از آخرین تکنولوژی ها و بهترین تکنیک های کدنویسی استفاده می کنیم تا در اقدامی تازه و در راستای رونق کسب و کار شما با طراحی اپلیکیشن اندریود و iosاختصاصی در کمترین زمان ممکن و هزینه ای مقرون به صرفه به تمامی نیازهای شما برای گسترش هرچه بیشتر کسب و کارتان پاسخ دهیم.
شرکت نسیم اسمارت در این مسیر، در کنار سازمان‌ها و شرکت‌ها، نیازهای آنها را رصد نمود و برای هر یک از آنها به طور جداگانه محصولاتی تخصصی، جامع و کاربردی تهیه و تولید نموده تا تجربه موفق را به سازمان‌ها و کسب‌و‌کارها هدیه نماید.